VISITAS  

Hoxe2
Onte133
Esta semana2
Este mes4548
Total735063

A tua IP: 18.206.48.142 Info: Unknown - Unknown Luns, 23 Setembro 2019 03:25
   

Colexio Mª Auxiliadora  

   

LOCALIZADOR PAVILLÓNS (orientativo)  

   

FEDERACIÓNS  

   

FEDERACIÓNS AUTONÓMICAS  

   

PRENSA  

   

REDES SOCIAIS  

   

TV  

   

Semana de Tecnificación

JUGADORES INSCRITOS EN LA "IV SEMANA DE TIRO"

Detalles

Una vez cerrado el plazo de inscripción del "IV CAMPUS DE TECNIFICACIÓN: TIRO A CANASTA" ya tenemos el listado completo de participantes...

Ahí va:

Cristina González Lago (1997-SF), Alberto Pérez Fernández (1998-JM), Víctor González Wisniowski (1999-CM), Xoán Pérez García (2000-CM), Jacobo Soler Benito (2000-CM), Guillermo González Lago (2001-IMA), Hugo Miguel Reboreda (2001-IMA), Álvaro Alonso Garrido (2001-IMA), Miguel Alonso Garrido (2001-IMA), Lucas Fernández Soares (2001-IMA), Laura Goberna Novoa (2001-IFA), Rodrigo González Portela (2001-IMB), Darío Figueroa Fernández (2001-IMA), María Relova Quintas (2001-IFA), Raquel Soneira Landín (2001-IFA), Bosco Ruíz De Ocenda Presa (2001-IMB), Itziar Ferreira Rodríguez (2001-IFA), Xulián Ferández González (2001-IMA), Tomás García Álvarez (2001-IMA), Óscar González Wisniowski (2001-IMB), Lucas Romero Magaña (2001-IMA), Pedro Loira Maceiras (2002-IMB), Antía Martínez Rodríguez (2002-IFB), Mar Soler Benito (2002-IFA), Alejandro Ramiro Santiáñez (2002-IMB), Paula Oya Varela (2002-IFB), Nuria Sánchez Muíña (2002-IFB), Josué Amoedo Barreiro (2002-IMB), Adrián González Bustamante (2003-AMA), Rubén Pérez Lago (2003-AMA), Yolanda Miguel Reboreda (2003-AF), Mateo Fernández Soares (2003-AMA), Celia González Ayán (2003-AF), Mateo Pérez Pastoriza (2003-AMA), Candela Pérez Pastoriza (2003-AMA), Javi Balado Centoira (2003-AMA), Carlos Molina Castiñeira (2003-AMA), Carmen García Rodríguez (2003-AF), David Varela González (2003-AMA), Ana Durán Iglesias (2003-AMA), Javi Rodríguez González (2003-AMA), Víctor Conde Clemente (2003-AMA), Manuel Pérez García (2004-AMB), Alberto Fernández Camacho (2004-AMB), Lucas Santos Miñán (2004-AMB), Julio Loureiro Alonso (2004-AMB), Nuno Iglesias Martínez (2004-AMB), Mario Suano Álvarez (2004-AMB), Guillermo Madruga Santomé (2004-AMB), Xose Enrique Costas Parajó (2004-AMB), Laura Molinero Loureiro (2004-AF), Estela Miles González (2004-AF), David Ferreira Lago (2004-AMB), Pablo González Pérez (2004-AMB), María González Nogueira (2005-BFA), Jose María Pellón Macayo (2005-BM), Carlota Teixeira Bilbao (2005-BFA), Álex Molina Castiñeira (2006-BM), Emma Varela González (2006-BFB), Helena Costas Parajó (2006-BFB), Lucas Soneira Landín (2006-BM), Francisco Pellón Macayo (2007-PBA), Laura García Rodríguez (2007-BFB),Roi Blanco Franco (2007-BM), Daniel Miles González (2007-BM), Gabriela Miles González (2007-PBB), Hugo Mendoza García Picher (2007), María Pérez Lago (2008-PBB), Álvaro Fernandes Soto (2008-PBB), Meki Janeiro González (2008-PBB), Danilo Caballero Ortega (2008-PBB), Helena Molinero Loureiro (2008-PBB), Jorge Molinero Loureiro (2009-SE).

Aprovechamos para recordar los horarios:

9:30 a 10:00 - Hora de llegada.

10:00 a 13:30 - Desarrollo.

13:30 a 14:00 - Hora de salida/recogida.

   

PATROCINADORES  

   

COLABORADORES  

   

MÁIS COLABORADORES  

   

8º TORNEO BENXAMÍN SALESIANOS VIGO Colaboracións  

colegio_salesianos
concello_de_vigo
Anpa_salesianos
Abertal
arume_catering
NB21
lostokinski
Decathlon
AMFIV
   

CLUBES DE VIGO  

   

CLUBES GALEGOS LIGAS FEB-ACB  

   

CLUBES LIGA DIA  

   

CLUBES LIGA Endesa - ACB  

   

Co apoio de:

colegio salesianos m auxiliadora   logos   Colaborador 2 CX Abertal 2   Concello Vigo deportes  Concello Vigo Igualdad   logo-deputacion   xunta de galicia

   
© Club Baloncesto Salesianos Vigo