VISITAS  

Hoxe103
Onte176
Esta semana103
Este mes4596
Total752923

A tua IP: 34.237.51.35 Info: Unknown - Unknown Luns, 18 Novembro 2019 15:37
   

Colexio Mª Auxiliadora  

   

LOCALIZADOR PAVILLÓNS (orientativo)  

   

FEDERACIÓNS  

   

FEDERACIÓNS AUTONÓMICAS  

   

PRENSA  

   

REDES SOCIAIS  

   

TV  

   

Semana de Tecnificación

INSCRIPCIONES V SEMANA DE TECNIFICACIÓN: “TIRO A CANASTA”

Detalles

Martina González Porta (2010-PB), Iago Suano Álvarez (2009-PB), Carmen Neches Seco (2009-PB), Paula Ramos Gómez (2009-PB), Inés Pereiro Martínez (2009-PB), Gabriela Miles González (2007-PB), Dani Miles González (2007-BMA), Sara Santos Miñán (2007-BF), Roi Blanco Franco (2007-BMA), Miguel Rivas Pais (2007-BMA), María Pérez Lago (2007-BMB), Francisco Pellón Macayo (2007-BMA), Paula González López (2007-BMB), Claudia González Porta (2007-BF), Daniel Verdejo González (2007-BMB), Mario Villot Lago (2006-BM), Martina López Álvarez (2006-BF), Álex Molina Castiñeira (2006-BM), Helena Costas Parajó (2006-BF), Carolina Alonso González (2006-BF), Nico Neches Seco (2007-BMA), Lucas Soneira Landín (2007-BMA), Laura Méndez Ángel (2005-AF), Pablo Rivas Pais (2005-AM), Jose María Pellón Macayo (2005-AM), Daniela Montes Raña (2005), Manuel Pérez García (2004-AM), Nuno Iglesias Martínez (2004-AM), Estela Miles González (2004-IFB), Lucas Santos Miñán (2004-AM), Mario Suano Álvarez (2004-AM), Julio Loureiro Alonso (2004-AM), Guillermo Madruga (2004-AM), Alberto Fernández Camacho (2004-AM), David Ferreira Lago (2004-AM), Pablo González Pérez (2004-AM), David López Cox (2003-IMA), Cristina Magdalena Pereira (2003-IFB), Miguel Reboreda, Yolanda (2003-IFA), Rubén Pérez Lago (2003-IMA), Mateo Fernandez Soares (2003-IMA), Francisco Feijó De Araújo (2003-IM), Lucía García Rodríguez (2003-IFA), Adriana Miranda Iglesias (2002-CF), Martín Miles González (2002-IMA), Andrea Loureiro (2002-CF), Pedro Loira Maceiras (2002-IMB), Mar Soler Benito (2002-CF), Antía Martínez Rodríguez (2002-IFA), María Relova Quintas (2001-CF), Laura Goberna Novoa (2001-CF), Miguel Reboreda, Hugo (2001-CMA), Itziar Ferreira Rodríguez (2001-CF), Patricia Da Concepción Sarrate (2001-CF), Álvaro Alonso Garrido (2001-CMA), Miguel Alonso Garrido (2001-CMA), Lago Álvarez, Laura (2001-CF), Ana Carsi González (2001-CF), Raquel Soneira Landín (2001-CF), Lucas Fernández Soares (2001-CMB), Adrián Martínez Costas (2001-CMB), Xoán Pérez García (2000-CMA), David García Dopazo (2000-CMB), Jacobo Soler Benito (2000-CMA), Andrés Pérez Comesaña (2000-CMA), Santi Umbría García (200-CMA).

   

PATROCINADORES  

   

COLABORADORES  

   

MÁIS COLABORADORES  

   

8º TORNEO BENXAMÍN SALESIANOS VIGO Colaboracións  

colegio_salesianos
concello_de_vigo
Anpa_salesianos
Abertal
arume_catering
NB21
lostokinski
Decathlon
AMFIV
   

CLUBES DE VIGO  

   

CLUBES GALEGOS LIGAS FEB-ACB  

   

CLUBES LIGA DIA  

   

CLUBES LIGA Endesa - ACB  

   

Co apoio de:

colegio salesianos m auxiliadora   logos   Colaborador 2 CX Abertal 2   Concello Vigo deportes  Concello Vigo Igualdad   logo-deputacion   xunta de galicia

   
© Club Baloncesto Salesianos Vigo